Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Zápisy do skupín

ZÁPIS DO TRÉNINGOVÝCH SKUPÍN

Zápis prebieha v mesiacoch jún a september. Počas školského roka berieme deti iba v prípade, že nám to dovolí kapacita skupín a nebude prerušený nácvik. 

Tanečné divadlo  - pre deti od 6 do 17 rokov 

Tanečná gymnastika - pre deti od 5 do 16 rokov.

Prípravka - do skupín tanečno-pohybovej prípravy berieme deti spravidla od 4 do 6 rokov a rozdeľujeme ich do skupín podľa veku, resp. schoopností detí. 

 

Do skupín TANEČNÉ DIVADLO "A"/MUZIKÁL a tanečná gymnastika "A"  berieme iba na základe konkurzu. Záujemcovia musia preukázať:

- základy gymnastiky,

- dobrá pohybová pamäť,

- ohybnosť, rytmus, kondička.

Prvá hodina je skúšobná. Absolvovať ju možno po odovzdaní prihlášky a zaplatení zápisného (3 eurá/dieťa). Zápisné platie IBA NOVÍ ČLENOVIA. Po nej treba uhradiť členský príspevok na dva mesiace vopred a odovzdať podpísanú prihlášku do CANDY klubu! Každý ďalší mesiac sa uhrádza členský príspevok na mesiac VOPRED. Členský príspevok je nenávratný a v prípade choroby zdokladovanej lekárom je možné PRELOŽIŤ polovicu resp. celý členský príspevok do ďalšieho mesiaca. Členský príspevok NIE JE možné presunúť na iného člena! V prípade, že dieťa nebude chcieť v tréningoch pokračovať, členský príspevok vrátený nebude.


TOPlist